Advokátní společnost Ševčík

O nás

Stabilní základy české advokátní společnosti, dlouholetá praxe jednotlivých advokátů i respekt k tradičním hodnotám advokacie a k Vašim individuálním požadavkům a potřebám, to vše nám umožňuje být Vaší oporou ve světě práva.

My totiž víme, že na problémy neexistují tabulky, a proto se u nás vždy setkáte s individuálním přístupem, komplexními službamiprofesionálním právním servisem, jejichž výsledkem jsou realistická řešení.

Díky tomu můžeme poskytované právní služby vždy připravit na míru Vaší situaci, včetně informací o předpokládaných nákladech, a Vy tak vždy víte, na čem s námi jste. Pro váš maximální pocit bezpečí navíc ještě vše zastřešíme osobním a diskrétním přístupem.

S čím vám umíme pomoci?

Zabýváme se zejména profesionálním právním servisem pro hladký a bezproblémový chod korporací s působností v kraji Vysočina, ale i po celé České republice. Naším cílem je především pomoci nastavit Váš business tak, aby pro Vás nutné právní procesy nebyly stresující či zatěžující.

Potřebujete například řádně připravit odběratelsko-dodavatelské smlouvy? Nevíte si rady s konkurenčními doložkami? Neoprávněně Vaší společnosti vyúčtovali smluvní pokutu? Potřebujete právní audit smluv pro další jednání? To vše, a mnohem více, umíme zajistit – stačí si vybrat z našich právních služeb určených pro podnikatele.

A rozhodně Vás nenecháme na holičkách ani v případě, že potřebujete právní servis i v jiných záležitostech, jako je například řádné sepsání kupních, nájemních a darovacích smluv, vymáhání pohledávek či záležitosti rodinného a trestního práva, a další problematika, která se bez právní pomoci může zdát bezvýchodná či neřešitelná.

S námi máte ovšem jistotu, že každé řešení postavíme na stabilních základech a v souladu s platnou legislativou, díky čemuž společně ochráníme Vaše rozhodnutí.

Obraťte se na nás. Vyřešíme Váš právní problém profesionálně.

Kontaktujte nás